ליווי וייעוץ לעסקים קטנים – זה יכול להציל את העסק שלכם

בכל שנה נפתחים אלפי עסקים חדשים בישראל, ובכל שנה גם נסגרים אלפי עסקים, לעיתים אותם עסקים ממש. ההערכה מדברת על 90%-95% מהעסקים החדשים שנסגרים כבר בשנה הראשונה או השנייה לפעילותם. מאחורי הסטטיסטיקה הזאת עומדים שורה של גורמים וסיבות, ובהם תכנון לקוי של התהליך העסקי, גישה פזיזה בהקמת העסק, מתן מקום רב מדי לרגשות כמו תקווה ופחד בתהליכי קבלת ההחלטות, חוסר ידע מקצועי ואופרטיבי ועוד. בחלק מן המקרים, מדובר בעסקים שההיתכנות העסקית שלהם היא אכן קטנה, ואולי לא היו צריכים להיות מוקמים מלכתחילה. יחד עם זאת, ישנם מקרים רבים בהם ליווי וייעוץ של גורם מקצועי, היו יכולים להציל את העסק, לאפשר לו לצלוח את חבלי הלידה ולהמשיך הלאה לקראת עתיד של צמיחה, שגשוג ופריחה.

האם אתם זקוקים לליווי וייעוץ מקצועי לעסק?

התשובה על שאלה זו היא מאוד פשוטה: אם אתם מרגישים שאתם עומדים בפני מחסום שמפריע לכם להתקדם, שגורם לכם לעמוד במקום ושאינכם יודעים כיצד לפצח אותו ולהתמודד איתו, אתם זקוקים לליווי של גורם מקצועי. אם אתם מרגישים שאתם רודפים אחרי השוק והשוק בורח מכם, שאתם לא מצליחים לייצב את הפעילות, ושההתנהלות שלכם היא יותר מקרית ויותר בסגנון של מהיום למחר, אתם בהחלט זקוקים לליווי וייעוץ מקצועיים.

האם אתם יכולים לממן שירות כזה, והאם זה נכון לכם?

שירותי ליווי וייעוץ לעסקים קטנים ניתנים על ידי משרדי רואי חשבון רבים, חברות ייעוץ עסקי וגורמים נוספים שעובדים מול המגזר העסקי במינון גבוה. עלות השירות מותאמת בדרך כלל ללקוח, וכל אחד מספקי השירות של ליווי וייעוץ לעסקים קטנים יודע היטב, שללא התמחור הנכון אף אחד לא יוכל באמת להיעזר בשירות. בנוסף לכך, ישנם גורמים ממשלתיים וקרנות ציבוריות המציעות סיוע לעסקים קטנים, בין היתר באמצעות מימון של שירותי ליווי וייעוץ עסקי, מתוך ידיעה ברורה שמהלך ייעוצי נכון, יתרום לעסק עצמו ולא פחות מכך, גם לאינטרס הציבורי.

אם אתם לא מצליחים לזוז קדימה, ואם אתם מרגישים שאתם עומדים על סף התהום, מהלך של ליווי וייעוץ לעסקים קטנים יכול בהחלט להיות נכון עבורכם, ולהצדיק את ההשקעה שלכם בו. זאת במיוחד לאור העובדה כי שירות כזה יכול להיות ההבדל בין חיים ובין חדלון.

ממי להזמין את השירות?

את השירות של ליווי וייעוץ לעסקים קטנים תוכלו להזמין משורה של משרדי רואי חשבון. ככלל, אתם רוצים לוודא שהמשרד בו אתם בוחרים, מכיר את הענף בו אתם פעילים ובעל ניסיון בו, שהמשרד אוחז ביכולות הנדרשות לקחת את העסק שלכם קדימה, ובסך הכל שאתם מצליחים לזהות במשרד הנבחר יכולת להעניק לכם משהו שהוא גדול יותר מהחוויה שליוותה אתכם עד כה.

מאמרים נוספים

הנהלת חשבונות

אל תטעו – לא כל מנהל חשבונות ראוי לבצע עבורכם הנהלת חשבונות הנהלת חשבונות וחשבות שכר הם למעשה שני השירותים

קרא עוד »

לתיאום פגישת ייעוץ

השאירו פרטים