ליווי וייעוץ לעסקים קטנים ובינוניים

שירותים

עסקים קטנים ובינוניים,

 לא רק שעליהם להתמודד עם סט שלם של אתגרים שאינם רלוונטיים לארגונים גדולים ומובילים, אלא שהיכולות שעומדות לרשותם לצורך התמודדות זו הן קטנות ומוגבלות הרבה יותר ביחס לחברות גדולות ומבוססות. לדיסוננס הזה שבין אתגרי העסק ובין יכולת ההתמודדות שלו איתם, ישנה השפעה ישירה על היכולת התחרותית שלו, על יכולות השיווק והפיתוח העסקי ובמקרים רבים גם על היכולת שלו לשרוד ולהמשיך הלאה.

במסגרת שירות ליווי וייעוץ לעסקים קטנים ובינוניים של משרד רו"ח ששון גוטהלף הרץ, מספק משרדינו שורה של שירותים נקודתיים ומקיפים סביב הניהול השוטף וסביב אתגרים חריגים עימם אמור להתמודד העסק, ומעניק לו את היכולת לצלוח אותם עם כל הכלים הנדרשים לו להצלחה. 

בין היתר, משרדינו מסייע בתהליכים הבאים:

  • גיבוש מסמכים עסקיים להתקשרות עם משקיעים, שותפים, ספקים ולקוחות
  • גיבוש תכניות עסקיות ותכניות עבודה אסטרטגיות, וליווי, סיוע ובקרה ביישום
  • סיוע וליווי בגיוס השקעות מקרנות פרטיות וציבוריות וגיוס אשראי בנקאי או חוץ בנקאי
  • תכנון והזנקת תהליכי פיתוח עסקי והרחבת הפעילות העסקית
  • ליווי תהליכים של שיתופי פעולה וניהול פרויקטים
  • ייעוץ אסטרטגי סביב ליבת הפעילות של העסק וזיהוי ערוצי צמיחה פוטנציאליים
  • ניהול חשבונאי שוטף, ניהול תזרים מזומנים ואובליגו בנקאי, וייצוג מלא מול רשויות המס
  • תכנון וייעוץ מס בתקופות שפל, וסיוע בהתמודדות עם הפסד

בהיעדר חטיבות ארגוניות מקצועיות לניהול הפעילות השוטפת ומהלכי הצמיחה של העסק, מעניק משרד רו"ח ששון גוטהלף הרץ ללקוחותיו המנהלים עסקים קטנים ובינוניים, פלטפורמה מקצועית המבוססת על חשיבה עסקית מתקדמת היישר ממסדרונות ארגוני הענק, ומותאמת להתמודדות עם האתגרים הייחודיים איתם מתמודדים עסקים קטנים ובינוניים בניסיון לצמוח, להתרחב ולהתמיד בתנועה לעבר ההצלחה.

במשרדנו פועל צוות מקצועי של רואי חשבון,

 בעלי הכשרה ייעודית בתחום הייעוץ העסקי לעסקים קטנים ובינוניים, הפועל במסגרת רשת של קשרים ושיתופי פעולה שמקיים המשרד מול גופי הון, ספקי אשראי וגורמים עסקיים מכל ענפי המשק. אחד מהיועצים העסקיים במשרדנו ישמח לספק לכם מידע מפורט על האופן בו נוכל לסייע לכם בניהול השוטף של העסק ובהבטחת צמיחתו בכל תנאי שוק ובהתאמה מלאה לסטטוס העסקי והפיננסי של העסק.

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחיבות וללא עלות!

השאירו פרטים