מיסים תכנון וייעוץ מס

שירותים

שיעור המס שעלינו לשלם
על רווחינו הוא קבוע

ונקבע על ידי רשויות המס, אבל חבות המס שלנו נקבעת לא רק על ידו, אלא גם ובעיקר על פי הסכום שמתוכו הוא נגזר. תכנון וייעוץ מס הוא שירות מקצועי, שמטרתו למזער את חבות המס ואף להימנע ממנו לחלוטין, הכל במסגרת החוק ועל פי הוראות הרגולציה.

העולם של תכנון וייעוץ מס הוא עולם שמוכר מאוד לרשויות המס, שמצידן עושות כל מאמץ לסגור פרצות ולמזער את חופש ההשפעה על חבות המס שלנו. בתנאים אלה, רבים פונים אל התחום האפור בו תכנון המס מתבסס על מהלכים ספק חוקיים ספק לא חוקיים, מהלך שיכול לעלות ביוקר לכל מי שמנסה אותו. רואה חשבון מקצועי ומנוסה, שפועל בהגדרה בתחום הלבן ועל פי כל חוקי המס, יכול להשיג תוצאות מצוינות שישאירו יותר כסף בכיסו של הלקוח גם מבלי לעבור על הוראות החוק, אף לא במעט.

משרד רו"ח ששון גוטהלף הרץ,

מתמחה בתכנון וייעוץ מס ללקוחות פרטיים ומוסדיים, בכל צורות ההתאגדות, בכל ענף פעילות ובכל היקף. לאורך שנים של פעילות בתחום המיסים, פיתח המשרד שורה ארוכה של מתודולוגיות וטכניקות, שמאפשרות לו להציע ללקוחותיו הכנסה פנויה גדולה יותר על בסיס חבות מס קטנה יותר, וזאת באמצעות המרכיבים הבאים:

זיהוי מוקדים של חוסר יעילות מס

עסקאות בנכסים ומקרקעין, מקום ייצור, שגרות חשבונאיות בארגון, אלטרנטיבות "זולות" יותר במונחי מס ועוד.

הגדרת גורמי חוסר היעילות

הגדרת מקור הבעיה, שבגינה נוצר חוסר היעילות: מיקום פעילות החברה, ניהול חשבונות לקוי, הרגלים שגויים וכדומה.

 

גיבוש פתרונות תכנון מס

הצפה ובחינה של חלופות תכנון מס לרבות תכנון מבנה עלויות ברמה פרטנית ולרוחב הארגון, גיבוש אלטרנטיבות לתהליכים בזבזניים במונחי מס, העתקת מקום ייצור ואפילו רישום במדינות המהוות מקלטי מס.

את החשיבות של תכנון מס אפקטיבי אפשר לסכם במציאות הפשוטה של כסף רב יותר הנותר בכיסכם לאחר שעמדתם בכל התחייבויות המס שלכם. כמה יותר ואיך יותר – תלוי כבר במשרד בו תבחרו וביכולת שלו להביא אל השולחן פתרונות יצירתיים שאפילו ברשות המיסים עוד לא חשבו עליהם.

משרד רו"ח ששון גוטהלף הרץ הוא בדיוק המקום בו פתרונות יצירתיים הופכים למציאות של רווח נקי גדול יותר ללקוח. אחד מרואי החשבון הבכירים במשרדנו, ישמח לספר לכם איך אנחנו עושים את זה, והאם ואיך תוכלו לחסוך כבר בטווח המיידי על הוצאות המס שלכם.

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחיבות וללא עלות!

השאירו פרטים